WhatsApp

WhatsApp Windows Phone için

Arkadaşlarınıza ücretsiz kısa mesaj gönderin

WhatsApp, internet üzerinden ücretsiz kısa mesajlar göndermenizi ve SMS göndermenizi sağlar.

WhatsApp, Windows ve Mac'in yanı sıra çoğu mobil işletim sisteminde kullanılabilen çok platformlu bir mesajlaşma servisidir. Bilgisayarınızdaki WhatsApp for PC'yi kullanmak isterseniz, indirin. İşte .

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Diğer WhatsApp kullanıcısına ücretsiz kısa mesajlar
  • Metin, fotoğraf, video ve ses gönder
  • Platformlar arasında çalışır
  • Ekran bildirimlerini kilitle

DEZAVANTAJLAR

  • Her iki taraf da uygulamanın yüklü olmasına ihtiyaç duyar
  • Çağrısız işlevsellik yok

Çok iyi
8

WhatsApp, internet üzerinden ücretsiz kısa mesajlar göndermenizi ve SMS göndermenizi sağlar.

WhatsApp, Windows ve Mac'in yanı sıra çoğu mobil işletim sisteminde kullanılabilen çok platformlu bir mesajlaşma servisidir. Bilgisayarınızdaki WhatsApp for PC'yi kullanmak isterseniz, indirin. İşte .

SMS'e tam alternatif

WhatsApp Messenger, 3G, 4G veya WiFi üzerinden ücretsiz anlık mesajlaşma sistemi için geleneksel SMS'in yerini alır.

WhatsApp'ın Windows Phone sürümü, arkadaşlarınızla klasik sohbet tarzı bir pencereden grafik oluşturmanıza olanak tanır. Grup mesajlaşma yoluyla bir kişiye veya bir grup arkadaşa sohbet edebilirsiniz . İkinci seçenek mesajlara kaydetmenin ve daha hızlı iletişim kurmanın iyi bir yolunu sağlar.

Özellikleri açısından, WhatsApp fotoğraf , ses dosyası ve video göndermenizi sağlar. Haritaları konum bilgilerinizle ve kişilerinizle de paylaşabilirsiniz.

Windows Phone için WhatsApp Messenger'da bulunan bir sohbet arka plan özelliği içerir. iOS ve Android sürümleri. Bu, sohbet mesajlarınızın arkasında bir arka plan duvar kağıdı ayarlamanıza olanak tanır ve size kendi sohbetlerinizi pezevenk yapma şansı verir. Uygulama ayrıca sohbetleri ve grupları arşivlemenizi sağlar; Haritanın üzerine bir pimi sürükleyip bırakarak konumunuzu paylaşın; ve resimlere kırpma, döndürme ve altyazı ekleme.

O nasıl çalışır?

WhatsApp'ın çalışabilmesi için, hem kendinizin hem de sohbet etmek istediğiniz kişinin uygulamayı yüklemiş olması gerekir. Bunu yükledikten sonra, kişilerinizin hangisinin WhatsApp uygulamasını kullandığını ve onlarla konuşmaya başladığını görebilirsiniz.

Ancak, Whatsapp'ı bilgisayarınıza indirmeyi tercih ederseniz indir PC için Whatsapp

WhatsApp'ın en iyi mobil mesajlaşma istemcisi olup olmadığı tartışma konusu. Muhtemelen bu gibi uygulamalar göz önüne alındığında, en güçlü değil. HAT ve Tango WhatsApp'tan daha ilginç özellikler var.

Ancak, WhatsApp'ın güçlü noktası popülaritesidir . Pek çok insan bunu mesajlaşma uygulaması olarak kullandığı için, telefonunuzda yüklü olması neredeyse zorunlu hale gelmiştir (bazı ülkelerde diğerlerinden daha popüler olmasına rağmen).

Bir başarı hikayesi

Orada benzer uygulamalar var - daha iyi olanlar, hatta. Ancak WhatsApp, sohbet etmenin basit ve eğlenceli bir yolunu sunan bir uygulamaya bir örnektir. Bunun için çok popüler hale geliyor.

Web için WhatsApp uygulamasıyla , şimdi WhatsApp mesajlarını doğrudan bilgisayarınızın tarayıcısından gönderebilir ve alabilirsiniz. Başlamak için PC'nizde veya Mac'inizde web.whatsapp.com adresini ziyaret edin. Bu sadece Windows Phone 8 + 'da kullanılabilir.

Değişiklikler

  • Web için WhatsApp uygulamasıyla , şimdi WhatsApp mesajlarını doğrudan bilgisayarınızın tarayıcısından gönderebilir ve alabilirsiniz. Başlamak için PC'nizde veya Mac'inizde web.whatsapp.com adresini ziyaret edin. Bu sadece Windows Phone 8 + 'da kullanılabilir.

windows-phone-7 için Sohbet ve Anlık Mesajlaşma en fazla indirilenler

WhatsApp hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×