WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger iPhone için

İOS cihazınızdan sohbet edin ve ücretsiz kısa mesaj gönderin

WhatsApp Messenger , mobil cihazınızın İnternet bağlantısını kullanarak metin mesajlarının yanı sıra resimler , video ve ses göndermenizi sağlar.

WhatsApp, Windows ve Mac'in yanı sıra çoğu mobil işletim sisteminde kullanılabilen çok platformlu bir mesajlaşma servisidir. Bilgisayarınızdaki WhatsApp for PC'yi kullanmak isterseniz, indirin. İşte .

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Fotoğraf, ses, video ve bağlantı gönderebilmenizi sağlar
  • Kısa mesaj gönderin ve ücretsiz arayın
  • Grup mesajlaşma
  • Farklı platformlarda çalışır
  • Çok popüler
  • Basit kullanıcı arayüzü

DEZAVANTAJLAR

  • Yalnızca uygulamaya sahip kişilerle çalışır
  • Kurulum işlemi yorucu

Çok iyi
8

WhatsApp Messenger , mobil cihazınızın İnternet bağlantısını kullanarak metin mesajlarının yanı sıra resimler , video ve ses göndermenizi sağlar.

WhatsApp, Windows ve Mac'in yanı sıra çoğu mobil işletim sisteminde kullanılabilen çok platformlu bir mesajlaşma servisidir. Bilgisayarınızdaki WhatsApp for PC'yi kullanmak isterseniz, indirin. İşte .

SMS'e güçlü ve eksiksiz bir alternatif

WhatsApp Messenger, geleneksel SMS mesajlaşmasını 3G / 4G veya WiFi üzerinden ücretsiz bir anlık mesajlaşma sistemi ile değiştirir.

WhatsApp ile arkadaşlarınız farklı bir ülkede bulunsa bile ücretsiz arama yapabilirsiniz . Aramalar ücretsizdir çünkü uygulama, operatörünüzün arama ağı yerine Skype gibi internet bağlantınızı kullanır. Bu nedenle, WiFi'ye bağlı değilseniz, WhatsApp çağrıları veri planınızı kullanır.

WhatsApp Messenger ile arkadaşlarınızla klasik bir sohbet tarzı arayüzünden konuşabilirsiniz. İsterseniz bu arayüz farklı duvar kağıtları ile özelleştirilebilir. Sadece bir kişi veya birkaç kişiyle aynı anda 50 kişilik gruplarla sohbet edebilirsiniz. Çok sayıda mesaj göndermekten ve aynı anda birkaç kişiyle hızlı bir şekilde iletişim kurmanın iyi bir yolu. Ve konuşma geçmişini kaybetme riski yoktur: WhatsApp onları saklamanızı sağlar ve beklenmedik kayıpları önlemek için bu özellik zaman içinde geliştirildi.

Ayrıca, yıldıza eklemek için herhangi bir mesajı da seçebilirsiniz, böylece daha sonra kolayca bulabilirsiniz. Yıldızlı iletiler grup sohbet listesinde ve ayrıca arama sonuçlarında kendi bölümlerinde görünür.

Seçenekler açısından, WhatsApp Messenger fotoğraflarınıza, ses dosyalarınıza ve videolarınıza kişilerinize göndermenizi sağlar. Aynı anda birden fazla resim ve video göndermek ve yüklediğiniz diğer uygulamalardan dosya göndermek mümkündür ("Fotoğraf / Video Kitaplığı" nı açtığınızda, "Başka bir uygulamadan seç ..." düğmesine dokunmanız yeterlidir). Geçerli konumunuzun ve kişilerinizin ayrıntılarının bir haritasını ve notları, yorumları veya altyazıları döndürerek, kırparak ve ekleyerek resimleri ve fotoğrafları düzenleyebilirsiniz.

Zengin bir önizleme dahil etme seçeneği ile bağlantılar da gönderebilirsiniz. Bu, bağlantıyı açmadan önce yönlendirdiğiniz yerleri görebilmenizi sağlar.

Güvenlik bilinciyle, WhatsApp'ın en son sürümleri artık otomatik uçtan uca şifrelemeyi içeriyor. Bu, dış tarafların mesajlarınıza erişmesini, okumasını veya dinlemesini engeller.

WhatsApp Messenger ayrıca bir Bas Konuş mesajlaşma özelliği içerir. Bir walkie talkie tarzında, WhatsApp büyük veya küçük olsun, gerçek zamanlı olarak sesli mesajlar kaydetmek ve paylaşmak için seçenek ekler. Bu tür uygulamalar gibi sunulan aynı işlev türü Voxer ve Zello .

İOS için WhatsApp , diğer iOS 8 uygulamalarıyla uyumludur ; WhatsApp'ı açmadan WhatsApp kişilerinizle görüntü, video veya bağlantı paylaşabilirsiniz.

Tabii ki, ifadeler herhangi bir sohbet uygulamasının önemli bir parçası ve bu uygulama, kendinizi resimsel biçimde ifade etmek istiyorsanız bol ile birlikte geliyor.

WhatsApp nasıl çalışır?

WhatsApp Messenger ile sohbet etmek, hem sizin hem de bağlantınızın uygulamanın yüklü olmasını gerektirir. Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra , kişilerinizin WhatsApp uygulamasını kullandığını hemen görebilir ve ardından onlarla sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

WhatsApp son derece popüler bir mesajlaşma ağıdır ve muhtemelen diğer rakip mesajlaşma uygulamalarını kullanan diğer arkadaşlarınızı bulmanız daha olasıdır. Bu elbette bir genelleştirmedir ve sizin gibi uygulamalar kullanarak daha fazla arkadaşınız olabilir. KakaoTalk, HAT, Kik Messenger veya Viber . Bu uygulamalar WhatsApp Messenger ile hemen hemen aynı şekilde davranır ancak kendi farklı özellikleri ve tuhaflıkları vardır. Nasıl farklı olduklarını öğrenmek için bu uygulamaların incelemelerini incelemeye değer.

Karar

Orada WhatsApp Messenger için birçok benzer uygulamalar vardır ve bazıları daha da iyidir. Yine de, WhatsApp'ın popülaritesi, cep telefonunuz için önemli bir indirme olduğu kadar popüler.

- WhatsApp görüntülü görüşme tanıtmak. Ücretsiz görüntülü görüşmeler sayesinde, dünyanın her yerinden arkadaşlarınız ve ailenizle yüz yüze sohbet edebilirsiniz. Veri ücretleri geçerli olabilir. (iOS 8+ gerektirir) - WhatsApp içinden mükemmel animasyonlu GIF'i arayın. Başlamak için Ekle - Fotoğraf / Video Kütüphanesi'ne dokunun ve sol alttaki GIF arama düğmesine dokunun.

Değişiklikler

  • - WhatsApp görüntülü görüşme tanıtmak. Ücretsiz görüntülü görüşmeler sayesinde, dünyanın her yerinden arkadaşlarınız ve ailenizle yüz yüze sohbet edebilirsiniz. Veri ücretleri geçerli olabilir. (iOS 8+ gerektirir) - WhatsApp içinden mükemmel animasyonlu GIF'i arayın. Başlamak için Ekle - Fotoğraf / Video Kütüphanesi'ne dokunun ve sol alttaki GIF arama düğmesine dokunun.

iphone için Sohbet ve Anlık Mesajlaşma en fazla indirilenler

WhatsApp Messenger

İndir

WhatsApp Messenger 2.19.61

WhatsApp Messenger hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

×