WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger Android için

Android telefonunuzdan ücretsiz metin, ses ve video mesajları gönderin

WhatsApp Messenger, mobil cihazınızın İnternet bağlantısını ( Android Wear desteği dahil) kullanarak metin mesajları , resimler, video , ses ve hatta arama yapmanızı sağlar .

WhatsApp, birçok mobil işletim sisteminde, Windows , Mac , iPhone'da ve bir web uygulaması olarak kullanılabilen çok platformlu bir mesajlaşma servisidir . Mevcut bir işletme sürümü bile var.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Fotoğraf, ses, video, konum ve bağlantı gönderebilmenizi sağlar
  • Grup mesajlaşma
  • Farklı platformlarda çalışır
  • Android Wear için destek
  • Web sürümü ile senkronize edilir
  • Ücretsiz aramalar
  • Sohbetleri otomatik olarak Google Drive'a kaydet

DEZAVANTAJLAR

  • Sadece diğer kişinin uygulaması varsa çalışır

Çok iyi
8

WhatsApp Messenger, mobil cihazınızın İnternet bağlantısını ( Android Wear desteği dahil) kullanarak metin mesajları , resimler, video , ses ve hatta arama yapmanızı sağlar .

WhatsApp, birçok mobil işletim sisteminde, Windows , Mac , iPhone'da ve bir web uygulaması olarak kullanılabilen çok platformlu bir mesajlaşma servisidir . Mevcut bir işletme sürümü bile var.

SMS'e güçlü ve eksiksiz bir alternatif

WhatsApp Messenger, geleneksel SMS mesajlaşmasını 3G / 4G veya WiFi üzerinden ücretsiz bir anlık mesajlaşma sistemi ile değiştirir.

WhatsApp ile arkadaşlarınız farklı bir ülkede bulunsa bile ücretsiz arama yapabilirsiniz . Aramalar ücretsizdir çünkü uygulama, operatörünüzün cep telefonu şebekesi yerine Skype gibi internet bağlantınızı kullanır. Bu nedenle, WiFi'ye bağlı değilseniz, WhatsApp çağrıları veri planınızı kullanır.

Sadece bir kişi veya birkaç kişiyle aynı anda 50 kişilik gruplarla sohbet edebilirsiniz. Çok sayıda mesaj göndermekten ve aynı anda birkaç kişiyle hızlı bir şekilde iletişim kurmanın iyi bir yolu. Konuşma geçmişini kaybetme riski yoktur: WhatsApp bunları saklamanızı sağlar ve beklenmedik kayıpları önlemek için bu özellik zaman içinde geliştirildi. Hala endişeleniyorsanız, sohbetleri doğrudan telefonunuza Google sürücü ayarlardan

Seçenekler açısından, WhatsApp Messenger fotoğraflarınıza , ses dosyalarınıza ve videolarınıza kişilerinize göndermenizi sağlar. Geçerli konumlarınızın bir haritasını veya kişilerinizden birinin ayrıntılarını paylaşabilir ve görüntüleri döndürerek, kırparak, ekleyerek veya yorum ekleyerek veya yorum ekleyerek fotoğraflarınızı ve fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz.

Tabii ki, ifadeler herhangi bir sohbet uygulamasının önemli bir parçası ve bu uygulama bol ile geliyor. Uygulama ile gelenleri kullanabilir veya yeni uygulamalar gibi uygulamalar aracılığıyla yeni ifadeler yükleyebilirsiniz. Sohbet için Smiley'ler .

Zengin bir önizleme dahil etme seçeneği ile bağlantılar da gönderebilirsiniz. Bu, bağlantıyı açmadan önce yönlendirdiğiniz yerleri görebilmenizi sağlar.

Güvenlik bilinciyle, WhatsApp'ın en son sürümleri artık otomatik uçtan uca şifrelemeyi içeriyor. Bu, dış tarafların mesajlarınıza erişmesini, okumasını veya dinlemesini engeller.

WhatsApp Messenger ayrıca bir Bas Konuş mesajlaşma özelliği içerir. Bir telsiz tarzında, WhatsApp sesli mesajları gerçek zamanlı olarak kaydetme ve paylaşma seçeneğini ekler. Voxer gibi uygulamalar tarafından sunulan aynı işlev türüdür ve Zello .

Bu arada, WhatsApp Messenger, Android Wear'ı , Google'ın smartwatch işletim sistemini destekliyor. Bu da, telefonunuzu çıkarmanıza gerek kalmadan mesajlarınızı kontrol edebileceğiniz anlamına geliyor. Bu özellik, uzun mesaj izleme, slayt gezinme özellikli yığılmış mesajlar ve sesli seçenek aracılığıyla standart yanıtı destekler.

En son tartışılan (ama istenen) özelliklerinden biri, WhatsApp'ın son zamanlarda tanıttığı mesajlardan, gönderdiğiniz mesajların ne zaman okunduğunu görme yeteneğidir. İki mavi kene , mesajınızın alıcı tarafından okunmuş olduğu veya bir gruptaki tüm alıcıların mesajı okuduğu anlamına gelir.

Web için WhatsApp uygulamasıyla, WhatsApp mesajlarını doğrudan bilgisayarınızın tarayıcısından gönderebilir ve alabilirsiniz. Başlamak için PC'nizde veya Mac'inizde web.whatsapp.com adresini ziyaret edin. Ancak, Whatsapp'ı bilgisayarınıza indirmeyi tercih ederseniz indir PC için Whatsapp .

Android 6.0+ kullanıcıları, diğer uygulamalardan içerik paylaşırken belirli sohbetleri hızlı bir şekilde seçmelerine olanak tanıyan doğrudan paylaşım özelliklerinden de yararlanabilir.

WhatsApp nasıl çalışır?

WhatsApp Messenger ile sohbet etmek, hem sizin hem de bağlantınızın uygulamanın yüklü olmasını gerektirir. Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra , kişilerinizin hangi kişiyi kullandığını hemen görebilir ve ardından onlarla sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Ücretsiz sohbet etmenin basit bir yolu

Orada WhatsApp Messenger için pek çok benzer alternatif uygulamalar vardır ve bazıları daha da iyidir. Gibi haberciler Hat ve Telegram , WhatsApp'da bulunmayan birçok ilginç özellik içerir ve Facebook Messenger birçok ülkede çok popülerdir. Yine de, bu uygulama , cep telefonunuz için önemli bir indirme olduğu popülerliğidir.

android için Sohbet ve Anlık Mesajlaşma en fazla indirilenler

WhatsApp Messenger

İndir

WhatsApp Messenger 2.19.175

WhatsApp Messenger hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

×